moshkovich.marina@gmail.com   |   0543-013-513   |     |     |  

מרינה מושקוביץ

צילום אופנה, ביוטי ותכשיטים

הסבר למאפרות

הסבר למאפרות

IMG_8955

דרך בן גוריון 38 רמת גן

  • בבקשה אל תאחרו ,קחו בחשבון רמת גן מאוד פקוק .

יש להגיע ב8:30 .

צילומים יהיהו עד 14.30

טלפונים

0543013513 מרינה

דרכי הגעה

עבודה נכונה
חשוב לציין שאנחנו לא מנסים ללמד איפור  או להכריח לעשות משהו שאתם לא רוצות  ,אלו רק  המלצות  שבאות מניסיון רב בהפקות ביוטי ,ולא מאיפור כלות בשטח ,אני מאמינה שזה די שונה. אבל כמובן שבחירה בסופו של דבר היא שלכם.
תבוא מוכנות, תעשו שיעורי בית ,תבחרו לוקים מראש ,אל תסתכלו על מה שמאפרות אחרות עושות ,כל אחת וסגנון שלה ,טכניקה שלה וקהל יעד שלה. תחשבו על לוקים שיראו בצורה יותר טובה כוחו של איפור !!!
תחשבו על לוקים ששוני בין לוקים נראה לעין בצורה בולטת. אך גם חשוב להתייחס למבנה פנים ועיניים של דוגמנית, חשוב שאיפור ושיער יחמיא למצולמת.

///
עבודה בהדרגה – מעדין למודגש, ממט למבריק, משיער פזור לאסוף. עדיף לשמור על בסיס אחד בשני הלוקים, גם בשיער וגם באיפור.
///
עיצוב שיער על ידי מעצב שיער – חשוב לא להגיע נעולים, להתייחס להמלצות של מעצב שיער ודוגמנית. הרבה פעמים מה שיש דמיון או ברפרנס לא ניתן ליישם במציאות, גם אם מדובר ביכולת טכנית של מעצב שיער, או תחונות שיער של דוגמנית (דליל, קצר , לא מחזיק וכו), או שזה פשוט לא עובד ולא מחמיא למצולמת.
///
לא מומלץ לעשות תסרוקות מסובכות שגובות הצגה הצגה ,ומעקבות  (זה בא על חשבון איפור). אלא אם כן את מעצבת שיער בעצמך.
לא מומלץ לעשות לוקים ביזריים, או לוקים שלא משקפים את עובדה שלכן, למשל איפור שלעולם לא עשיתם ,במיוחד אם זה הפקה ראשונה. המטרה של הפקה היא למכור איפור לכלות ומלוות, אין סיבה להרתיע אותן, תאפרו  מה שאת את יודעת שיעבוד 100%, גם אם זה לוק פאשן,אפשר להתספק באיפור קלאסי שיתאים לאירועים שונים כמו פרום, ערב חברה וכוכו. אבל כמובן החלטה היא בידיים שלך.
///
לא מומלץ להשתמש בשכבה כבדה של פודרה ,אין צורך בעמידות, יותר נכון לא מומלץ להשתמש בפודרה בכלל או ממש מעט איפה שצריך, לצילומים מספיק מייקאפ  נוזלי טוב ,בדרך כלל הוא מכיל טלק.
///
מאפרות יקרות שהן גם מעצבות שיער ,בבקשה אל תעשו  תסרוקת מסובכות ומורכבות  מאחורה, אני מצלמת דוגמנית  קדימה וחצי צד, תשקיעו בקדימה.
///
לא לעשות פנים בהירות מידי ,התאורה מבהירה את הפנים עוד יותר. הפנים צריכות להיות בצבא של בית חזה, שלא יהיה נתק. אבל גם לא לשזף מידי או ליצור נתק בין קרקפת לפנים. פשוט לשמור על גוון עור טבעי.
אין צורך בהרבה ספריי שיער,אין צורך בעמידות, ספריי שיער בצילומים נראה קווץ’.
///
עדיף לפתוח תלתלים ממש 5 דקות לפני צילומים
///
כדי שללקוח שלך יהיה למה לצפות תעלי תמונות טיזר של איפור שלך שאת יכולה לצלם ליד עמדת איפור,או בכל פינה של סטודיו, אך אסור לצלם את סט עצמו עם הדוגמנית, חייבים להשאיר מקום לדבר האמיתי..
///
מאפרת יקרה שהיא גם מעצבת שיער,בבקשה אל תעשי  תסרוקת מסובכות ומורכבות  מאחורה, אני מצלמת דוגמנית  קדימה וחצי צד, תשקיעי בקדימה.
///
פוטושופ – המטרה של פוטושופ היא לשפר את נראות כללית של תמונה, להביא אותה לרמה של קטלוג, לתקן פגמים של עור. פה ושם אפשר לתקן איפור במידת הצורך, אבל עצה שלי פשוט תשקעי ותאפרי יפה, תקחי עוד 5 דקות ותדייקו עם האודם, תיקחי  עוד 5 דקות וטשטשי  טוב טוב את מייקאפ (נורא קשה לסדר כתמים בפוטושופ גם) ,גם לתחושה וביטחון עצמי, גם בשביל טיזרים-בומברנגים-סרטונים למינהם , גם בשביל להרשים את אנשים שאתם עובדים איתם, כי את אף פעם לא יודעת מאיפה תבוא עבודה ,מדוגמנית או אמא של דוגמנית שהמליצה, מעצבת שיער, צלמת או אפילו קולגה שתפוסה באותו יום.  אולי דוגמנית שאת מאפרת היום מחר תהיהי כלה שלך.
///
תזכרי שבסרטונים להבדיל מתמונות אי אפשר לעשות תיקונים גדולים כמו בפוטושופ, מקסימום קצת להחליק עור הפנים. פגמים, כמו הדבקה עקומה של ריסים, אייליינר לא ישר, אודם מרוח, כתמים , דבק ריסים שרואים , שוני גדול בין צבע עור הפנים לבין צוואר, כל הדברים האלה קשה להסתיר בסרטונים.
אך גם אין צורך להכנס לפאניקה, וידיאו זה משהו דינאמי, אז גם פגמים לא בולטים לעין באותה מידע כי הכלל זז.אך עדיין עדיף להקיע ולדייק.
///
בבקשה תביא קבל מעריך ומפצל, כמה שאני לא קונה תמיד חסר איזה אחד.
///
בבקשה תכיני את הכסף,או את הציק מראש במעטפה, גם לי בגם לדוגמניות בתשלום (מזומן). לי אפשר בציק.
///
כיבוד – אני בדיאטה אז זה אומר שכולן בדיאטה:)))יהיה לחם ,גבינות רזות,ממרחים, ירקות ,פרות ואולי כמה דברים נחמדים אחרים.מים מינרליים שתיה חמה. שוקולד למי שלא יכול בלי:))
///

אנחנו קבוצה שמורכבת מנשים (הרוב) עצמיות ומצליחות, רובנו משלבות חיי משפחה ילדים ועסק, כולנו מנסות להתפרנס בכבוד ולהתקדם ,במקביל לעוד מיליון דברים על ראש, אנחנו כולנו יודעות שזה לא פשוט. אני מאוד גאה, ובאמת שמחה שיום יום שאני עובדת עם נשים, נשים זה כוח ,לפי דעתי נשים צריכות לשלוט בעולם ,אולי ככה יפסקו המלחמות ותפסק הרס של כדור הארץ כי יש לנו דברים יותר חשובים מאגו  . בואו נכבד אחת את שניה, נכבד ידע ,ניסיון, כישרון , יופי ,גיל, זמן של כל המשתתפות (ומשתתפים) בהפקה.

שיהי לנו יום צילומים נפלא.
תמונות
?איך אני מקבלת תמונות
דרך ענן שנקרא dropbox
בעצם זה קישור אישי לגלריה שלך שבה יהיו כל החומרים.
איפה אתם שולחים לי?
דרך מאסנג’ר בפייסבוק
תוך כמה זמן מקבלים תמונות ?
תוך 10 ימים מקבלים תמונות לבחור
מתי יהיה מוכן הריטושים?
עד חודש ימים מיום הבחירה שלך
אם אני רוצה עוד תמונות?
עלות כל תמונה נוספת 75 שקלים.
איך אני ידע מה ואיך לבחור?
יש מידע יותר מפרורט בקישור הזה
למה זה הרבה זמן?
תמיד משתדלים לא להתעקב עם שליחה וריטושים, אך בגלל שאנחנו עמוסים מאוד בפרוייקטים נוספים , ומדובר פה בעבודה מורכבת מול כמה אנשים ביחד זה לוקח זה דורש התעסקות של כמה ימים .
לרוב הכל יהיה מוכן לפני הדד ליין שאנחנו נותנים, אך בעומסים כבדים יכול להתקרב לכיוון המקסימום.
.
.
.
.
סרטונים
איך בוחרים מוזיקה?
אפשר לבחור שיר באתר הזה https://artlist.io https://www.soundstripe.com/ , יש לנו מנוי .
בבקשה לשלוח קישור של שיר נבחר לאימייל
merukazot@gmail.com
צריך לבחור שני שירים , לפי הסגנונות שנבחרו ביום צילומים.
במידה ואת מתקשה לבחור – אנחנו נבחר לך בכייף, אך לא יהיה ניתן לשנות את מגנה כי עריכה תלבשת על מקצב של מוזיקה.
אפשר לשים אחר? שיר מפורסמ
, כל השירים מוכרים מוגנים בזכויות יוצרים , לכן שימוש בהם יכול לגרור סיבוכים משפטיים וחיסמות.
לכן לא ניתן לבחור שיר ממקור אחר.
אפשר להכניס לוגו?
כדי שנוכל להכניס לוגו לסרטון בבקשה תשלחו אותו באיכות טובה למייל שלנו.  
אפשר גם לשלוח לנו גרפיקה מוכנה עם  מספר טלפון, וסלוגן וכל דבר שתרצו.
נא שלוח את זה בגדול  1920 × 1080פיקסלים
אפשר לשלוח את הלוגו לבד, אז נעצב אותו בפתיח לבד
על כל מקרה בבקשה לשלוח גם לוגו בלבד.
לשלוח ל  
merukazot@gmail.com
אם אין לי לוגו מעוצב? אתם יכולים לעצב לי?
לצערי אנחנו לא מעצבים גרפיים , מקסימום שנוכל לעשות לרשום בכתב יפה את שם וטלפון באנלית בלבד.
הלוגו היה בתחילת סרטון או בסוף?
כברירית מחדל הלוגו שמים בסוף , אך כש אתן שולחים אימייל אם לוגו ושיר נבחר אתם יכולים לציין איפה אתם מעדיפים לוגו בסוף או התחלה.
כמה סרטונים מגיע ליובאיזה עורך ?
2 סרטונים בעורך עד 30 שניות
אנירוצה שני סרטונים של דקה,אפשרי?
אם יש לנו מספיק חומרים לזה מבחינת צילום אפשר לעריך סרטון לדקה בתוספת של 150 שח.
אני רוצה לא שני סרטונים אלא סרטון אחד מחובר של דקה, אפשר?
כן , באותו אימייל של שליחת מוזיקה ולוגו בבקשה לציין את זה.
?תוך כמה זמן מספקים סרטון
תוך חודש ימים
אפשר לעשות פוטושופ בוידיאו?
כמובן משתדלים לבחו שוטים שפחום מראים את פגמים, אבל להדביק ריסים,לתקן אודם עקום ,לעשות טיפשוטים של צלליות ודברים כאלה לא ניתן.רק להחליק עור.אי אפשר אך להבדיל מתמונה בעריכה לא ניתן לעשות תיקוני איפור, ניתן רק טיפה להחליק עור ולשחק עם צבעים.
אפשר לקבל חומרים גולמיים?
מאפרת יקרה,כמו שאת בתור בעלת מקצוע תעדיפי לתת לכלה שלך  מוצר מוגמר ולא חצי עבודה, בלי להתפשר ,עם מוצרים הכי טובים, המלצות חשובות,תיקונים נדרשים, ככה גם אנחנו רוצים לספק מוצר מוגמר שנראה הכי טוב שאפשר, במיוחד בתחום הוידיאו 50%, מתוצאה הטובה זה עניין של עריכה .